18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.12.2017
Untitled Document

В Конотопському виправному центрі (№ 130) Північно-Східного міжрегіонального управління відбувся «День відкритих дверей»

В державній установі «Конотопський виправний центр (№ 130)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбувся «День відкритих дверей» для родичів засуджених.

На захід також були запрошені представники Конотопської міської ради, управління соціального захисту населення, міськрайцентру зайнятості, спілки журналістів та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Гості та рідні відвідали кімнати побачень, ДІЗО, житлові приміщення для засуджених, їдальню, крамницю, храм установи, банно-пральний комбінат. Також присутнім було надано можливість відвідати відділення соціально-психологічної служби, де проживають на час відбування покарання їх близькі.

«Такий захід є добрим стимулом для засуджених. Вони вчаться цінувати своїх рідних та близьких, дарувати їм гарний настрій та добрі спогади, особливо напередодні Нового року», - зазначив начальник установи Ігор Нестеренко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »