17 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.12.2017
Untitled Document

Галузева Профспілка персоналу ДКВС провела захоплючий Різдвяний захід в ляльковому театрі

23 грудня 2017 року за ініціативи та фінансового сприяння Голови Центрального комітету галузевої Профспілки ДКВС Мін’юсту України Олега Андрієнка спільно з київським профактивом, в рамках запланованих Різдвяно-новорічних дитячих заходів провели цікаве святкових дійство в Київскому муніципальному академічному театрі ляльок.

Пенітенціарії різноманітних підрозділів та пенсіонери апарату ДКВС Міністерства юстиції України разом з членами своїх родин переглянули вражаючу новорічно-феєричну виставу «Снігова квітка» в Київському муніципальному академічному театрі ляльок, перед виставою зарядившись частуванням новорічних ласощів та лимонаду. Жодна комп’ютерна дитяча гра не замінить перегляду ось таких новорічних вистав, навчаючи добру та взаємодопомозі дітей та повертаючи в безтурботне дитинство батьків-пенітенціаріїв, заклопотаних нелегкими буднями пенітенціарної служби.

Не ховаючи позитивних емоцій батьки та діти сміялися гумористичним сценкам новорічної вистави, дітки співчуваючи захворівшому Ведмедику плакали, голосно аплодували безстрашному Їжачку, який пройшовши безліч випробувань виручив з біди свого друга.

Президія ЦК галузевої Профспілки ДКВС Мін’юсту України

версія для друку
Розширений пошук »