18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
28.12.2017
Untitled Document

27 грудня 2017 року відбулось засідання Колегії Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Із вступним словом розпочав Колегію начальник ЗМУ МЮ Михайло Дзюдзь. Заступники начальника управління та керівники структурних підрозділів доповіли про загальний стан оперативно-службової, фінансової та виробничо-господарської діяльності, організації комунально-побутового й торгівельного обслуговування в установах виконання покарань за підсумками роботи впродовж року.

Заслухано інформацію про прийняті заходи: щодо недопущення масових акцій непокори в установах; збільшення вилучення наркотичновмісних препаратів та заборонених предметів під час огляду передач ув’язненим та засудженим; посилений контроль за не цільовим використанням коштів.

Керівники установ, зокрема ДУ «Львівська установа виконання покарань (№19)», «Долинський виправний центр (№118)», «Луцький слідчий ізолятор» відзвітували учасникам Колегії по недоліках у підпорядкованих установах та заходах по їх усуненню, об’єктивно зауважили про нестачу кваліфікованих кадрів.

Голова Колегії Михайло Дзюдзь, наголосив на важливості відбору офіцерів та працівників котрі працюватимуть якісно, схваливши проведення кадрових ротацій в державних установах виконання покарань з початку нового 2018 року.

Також було вказано на недоліки при використанні відео-реєстраторів з метою здійснення контролю під час несення служби та спілкування із засудженими.

За результатами роботи Колегії наголошено на покращенні стану оперативної обстановки серед засуджених та ув’язнених в установах та слідчих ізоляторах ЗМУ МЮ, а також на посилені режимних заходів у святкові та вихідні дні.

версія для друку
Розширений пошук »