15 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.01.2018
Untitled Document

В Бердянській виправній колонії (№ 77), що на Запоріжжя, пройшов концерт хору храму Святителя Миколая Мирлікійського Чудотворця

По ініціативі адміністрації колонії і за сприянням протоієрея настоятеля храму Серафима Саровського з нагоди різдвяних свят для засуджених пройшов концерт за участю хору храму Святителя Миколая Мирлікійського Чудотворця.

Захід розпочався з різдвяного молебню і продовжився концертом. Зі сцени лунали різдвяні пісні українською мовою, колядки, щедрівки.

Протоієрей привітав усіх з січневими святами, звернувся зі словами розради і побажав всім миру, здоров'я, спасіння, виправлення і дострокового звільнення. Після закінчення зустрічі роздав солодкі подарунки.

Залучення діячів культури до виступів в колонії - це не тільки організація дозвілля засуджених, а й підвищення їх культурного, естетичного рівня. Подібні заходи проходять у нас регулярно, - зазначив заступник начальника колонії з соціально-виховної та психологічної роботи підполковник внутрішньої служби Сергій Чуваков.

Бердянська виправна колонія Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№ 77)

версія для друку
Розширений пошук »