23 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.01.2018
Untitled Document

В ДУ «Петрівська виправна колонія(№49)» підведено підсумки діяльності установи за 2017 рік

В Державній установі «Петрівська виправна колонія (№49)» Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено розширену оперативну нараду за підсумками діяльності установи за 2017 рік.

Звіт про проведену роботу в установі приймав виконуючий обов’язки начальника управління ДКВС Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації підполковник внутрішньої служби Напрасніков С.С.

Перед доповіддю структурних підрозділів був доведений наказ про заохочення співробітників за підсумками роботи за 2017 рік.

В ході проведення наради начальники структурних підрозділів установи виступили з доповідями про підсумки роботи за своїми напрямками діяльності. Персоналом установи вживаються всі необхідні заходи щодо зміцнення законності і правопорядку в установі, підвищення рівня забезпечення прав і свобод осіб, позбавлених волі, подальшому виправленні засуджених.

Підбиваючи підсумки наради Напрасніков С.С. вказав на наявні недоліки в роботі та наголосив на необхідності виправлення недоопрацювань в діяльності установи, які мали місце в 2017 році.

Також було перевірено готовність установи до роботи в зимовий період, справність ІТЗО, побутові умови персоналу та засуджених.

Група контрольно-аналітичної роботи

версія для друку
Розширений пошук »