15 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.01.2018
Untitled Document

В Мелітопольській установі виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, пройшов тренінг «Торгівля людьми: як вберегтися від небезпеки»

Мелітопольську установу виконання покарань (№144) відвідала представник Громадської правозахисної організації "Егіда-Запоріжжя» з метою реалізації проекту «Протидія торгівлі людьми та молоддю в Україні» серед дітей та молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах, та надання супервізійної підтримки навченим тренерам.

Вихователь відділу соціально-виховної та психологічної роботи Олена Щербак та психолог установи Яна Колодій, які виступили в ролі тренерів, провели тренінг для неповнолітніх засуджених «Торгівля людьми: як вберегтися від небезпеки».

Мета тренінгу полягала у формуванні уявлення про проблему торгівлі людьми та її наслідки для людини, навчанні засуджених користуватися правилами безпечної поведінки. На занятті розглядалися поняття торгівлі людьми, міфи та факти уявлень про торгівлю людьми, права, що порушуються в ситуації торгівлі людьми. Надавалися рекомендації щодо звернень громадян до основних інститутів міжнародних спільнот, що надають допомогу за кордоном у небезпечних ситуаціях.

Фахівець громадської правозахисної організації «Егіда Запоріжжя» Наталія Заікіна відмітила, що обізнаність дівчат про діяльність міжнародного співтовариства по протидії торгівлі людьми і про основи безпечної поведінки в разі працевлаштування і виїзду за кордон є вельми важливою інформацією і допоможе уникнути будь-які ризики перебування в іншій країні.

Мелітопольська установа виконання покарань
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »