15 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.01.2018
Untitled Document

В Софіївській виправній колонії (№45) підведені підсумки роботи установи за 12 місяців 2017 року

В Державній установі «Софіївська виправна колонія (№45)» відбулося підведення підсумків роботи установи за 12 місяців 2017 року. Захід відбувся під головуванням куратора установи, першим заступником начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Дмитром Сало та начальником ДКВС України Юрієм Кузнецовим.

З метою належної оцінки результатів оперативно-службової та фінансово-господарської діяльності установи за 12 місяців поточного року, в супроводі начальника Софіївської виправної колонії (№45) Володимира Ігоровича та керівного складу установи представники Управління здійснили комплексний обхід житлової та промислової зон установи, ДІЗО/ПКТ, пекарні, їдальні для засуджених, периметру, вартове приміщення.

Насамкінець особовий склад установи було зібрано для підведення підсумків роботи відділів та служб та більш детального обговорювання певних недоліків, та шляхи їх виправлення. Намічені пріоритетні напрямки та строки їх виконання. Завдання зрозумілі та прийняті в роботу. Так, в ході перевірки роботи відділів та служб Софіївської виправної колонії (№45) надано оцінку «задовільно».

Провідний фахівець групи контрольно - аналітичної роботи

версія для друку
Розширений пошук »