15 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.01.2018
Untitled Document

У Жовтоводській виправній колонії (№26) підбили підсумки діяльності установи протягом 2017 року

В державній установі «Жовтоводська виправна колонія (№ 26)» за участю начальника управління виробничої діяльності підприємств Євгена Мондріча – куратора установи, підведено підсумки роботи установи за 2017 рік.

По традиції заходи розпочато з обходу об’єктів охороняємої території, виробничої та житлової зон, медичної частини, банно – прального комплексу, їдальні для засуджених тощо.

По завершені обходу території, проведено підсумкову нараду за участю начальника установи Олександра Смаля, заступників начальника, а також начальників відділів та служб Жовтоводської ВК № 26, які звітували щодо проведеної роботи протягом звітного періоду.

Начальником управління виробничої діяльності підприємств Євгеном Мондрічем - надано принципову оцінку діяльності установи, вказано на існуючі недоліки, надано ґрунтовні рекомендації щодо стабілізації та поліпшення показників у подальшому. В цілому робота установи за 2017 рік була визнана задовільною, за умов усунення недоліків та поліпшення стану оперативно – службового напрямку найближчим часом.

Жовтоводська виправна колонія Південно-Східного МРУ ПВКПП (№26)

версія для друку
Розширений пошук »