15 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.01.2018
Untitled Document

В Селидівській виправній колонії (№82), що на Донеччині, провели тренінг зі співробітниками на тему «Ефективне спілкування батьків з дітьми»

12 січня 2018 року в державній установі «Селидівська виправна колонія (№82)» старшим інспектором відділу по роботі з персоналом лейтенантом внутрішньої служби Рушанією Кудяковою був проведений тренінг із співробітниками установи за темою: «Ефективне спілкування батьків з дітьми».

До тренінгового заняття були запрошені всі бажаючи та особливо ті співробітники у яких є питання щодо ефективного спілкування з дітьми.Нажаль в наш час ми багато часу приділяємо роботі, службі забуваючи про те, що родина потребує не меншої уваги. Більш болісно на недостатню уваги реагують діти. Для того, щоб наші діти виростали у здоровому і безпечному середовищі у власній домівці та суспільстві, нам, дорослим, треба весь час розширювати свої знання і навички спілкування з дітьми.Під час проведення тренінгуучасники отримали більш розширену інформацію, як ефективно спілкуватися з дитиною.Виконуючи завдання в ігровій формі, батьки мали змогу обговорити проблеми, які виникають з дітьми молодшого віку і підлітками, намагаючись зрозуміти їх внутрішній світ.

Після закінчення тренінгу учасники запропонували частіше проводити такі заняття, на яких є можливість дізнатися нову інформацію і в цікаві формі придбати корисний досвід.

Відділ по роботі з персоналом державної
установи «Селидівська виправна колонія (№82)»

версія для друку
Розширений пошук »