15 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.01.2018
Untitled Document

Прокуратура перевірила умови тримання засуджених в Бердянській виправній колонії (№77), що на Запоріжжі

Державну установу «Бердянська виправна колонія (№77)» перевірили заступник прокурора області Юрій Вознюк, начальник управління прокуратури області Олена Гуртовенко, заступник начальника управління начальник відділу прокуратури області Сергій Спільник разом з прокурором Бердянської місцевої прокуратури Миколою Васильєвим.

Представники прокуратури обійшли житлову та промислову зону установи і перевірили житлово-побутові умови засуджених, а також санітарний стан приміщень на відповідність нормативним вимогам.

Будь-які скарги на умови тримання і праці, харчування, матеріально-побутового, медичного забезпечення, а також з інших питань, що вимагають прокурорського втручання, від засуджених не надходили.

Крім цього, пройшов особистий прийом засуджених. Засуджених цікавили питання застосування закону України «Про амністію 2016 року» та умовно-дострокове звільнення. Кожному хто звернувся були дані вичерпні відповіді та консультації.

Дотримання конституційних прав засуджених перебуває під пильною увагою органів прокуратури і є одним з пріоритетних напрямків її діяльності.

Бердянська виправна колонія Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№ 77)

версія для друку
Розширений пошук »