10 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
01.02.2018
Untitled Document

З вихованками Мелітопольської установи виконання покарань (№144) проведено тренінгове заняття спеціалістом міського ЦСССДМ

Для вихованок Мелітопольської установи виконання покарань (№144) спеціалістом І категорії Мелітопольського міського центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Вікторією Москаленко проведено тренінгове заняття за темою: «Ризик. Мотиви і наслідки власної поведінки».

Головна мета була спрямована на навчання дівчат визначати ситуації різного ступеню ризику та їх можливі наслідки, визначити наскільки важливо дотримуватись норм, прийнятих у суспільстві, а також було розглянуто ситуації, які можуть призвести до порушення законів.

Дівчата моделювали ситуації, які б могли призвести до скоєння злочину, наводили приклади з власного життя. Під час проведення групової дискусії «Як не допустити ситуацію ризику?» обговорили, як правильно діяти в ситуаціях ризику, попередити виникнення такої ситуації, як навчитися її прогнозувати та уникати.

Наприкінці заняття спеціаліст разом з вихованками підвели підсумки заняття: «Людина може змінити свою поведінку, стиль та спосіб життя будь-коли, але чим раніше вона визначиться, як саме хоче жити та чого досягти у житті, тим більшою є вірогідність, що вона досягне успіху в цьому. Лише від нас залежить наше життя. Важливо прогнозувати наслідки своїх вчинків та самостійно приймати рішення», - зазначила Вікторія Москаленко.

Мелітопольська установа виконання покарань
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »