19 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.02.2018
Untitled Document

В Холодногірській виправній колонії (№18) Північно-Східного міжрегіонального управління покращують комунально-побутові умови тримання засуджених

2 лютого 2018 року в державній установі «Холодногірська виправна колонія (№18)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції придбано дві нові сучасні пральні машини та прасувальний каток.

З метою покращення комунально-побутових умов тримання засуджених продовжуються ремонтні роботи в лазне-пральному комплексі. Заплановано проведення заміни дерев’яних дверей на енергозберігаючі, облицювання всіх приміщень керамічною плиткою, обладнання приміщення медичного працівника, перукарні. На теперішній час замінено систему водопостачання та опалення, систему електричних мереж, проводиться штукатурення стін.

Начальник установи полковник внутрішньої служби Марк Маркін зазначив, що ремонти та переобладнання приміщень комунально-побутових об’єктів є одним із пріоритетних питань в повсякденному житті установи.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »