14 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.02.2018
Untitled Document

На розширеному засіданні колегії представлено нового начальника Північно-Східного міжрегіонального управління

В Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено розширене засідання колегії, в якому взяли участь керівний склад апарату міжрегіонального управління, керівники установ і структурних підрозділів Харківської, Сумської, Полтавської і Луганської областей та начальники районних підрозділів з питань пробації.

Перший заступник начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Олександр Крикушенко представив присутнім нового керівника Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції – полковника внутрішньої служби Георгія Романова. Олександр Георгійович висловив щирі побажання новому керівникові та підлеглому йому персоналу невичерпної життєвої енергії та натхнення у виконанні поставлених державою завдань.

Під час засідання були підбиті підсумки роботи органів та установ виконання покарань міжрегіонального управління за 2017 рік. З доповідями про стан протидії злочинності, стан охорони, режиму, нагляду і безпеки, стан фінансової діяльності підпорядкованих установ та їх підприємств тощо виступили начальники управлінь міжрегіонального Управління.

Після обговорення доповідей члени колегії надали оцінку службовій діяльності керівників та персоналу підпорядкованих установ та визначили конкретні завдання щодо ефективної роботи у 1-му кварталі 2018 року.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »