14 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.02.2018
Untitled Document

Засудженим державної установи «Петрівська виправна колонія (№49)» вручили паспорта громадянина України та повторні свідоцтва про народження

В державній установі «Петрівська виправна колонія (№49)» знову відбулась видача засудженим 2 паспортів в зв’язку з обміном, 2 повторних свідоцтв про народження, та 1 реєстраційний номер облікової картки платника податків. На даний час на розгляді в Петрівському РС УДМС України в Кіровоградській області знаходиться 4 матеріалів на отримання паспортів громадян України в зв’язку з втраченими.

В свою чергу, засуджені, які отримали документи, подякували керівництву установи за проведену роботу та допомогу в процесі їх виправлення та становленні повноправними членами суспільства.

В установі постійно проводиться роз’яснювальна робота серед засуджених щодо можливостей, які надаються за наявності офіційного державного документа відбуваючи покарання в колонії, а також, що після звільнення їм буде набагато простіше знайти роботу чи вирішити питання реєстрації місця проживання.

Паспорт – це основний документ громадянина України, завдяки якому, кожний громадянин може вчиняти будь-які правочинні акти, отримати спадщину, укласти шлюб, написати довіреність.

Відділ соціально - виховної та психологічної роботи

версія для друку
Розширений пошук »