19 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.02.2018
Untitled Document

Співробітники Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» провели профорієнтаційну бесіду з випускниками 2018 року

Було проведено профорієнтаційну бесіду з учнями 11 класів міста Торецьк щодо вступу до Академії Державної пенітенціарної служби. Метою бесіди було закликання молоді до отримання вищої освіти, так як вища освіта є важливою та невід’ємною складовою сучасного успішного життя.

Старшим інспектором відділу по роботі з персоналом Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» капітаном внутрішньої служби Іриною Євсіковою було надано інформацію щодо вступу до Академії Державної пенітенціарної служби, існуючих в закладі галузей підготовки, вступних іспитів, умов проживання, подальшого працевлаштування. Крім цього учням були роздані спеціальні інформаційно-роз’яснювальні буклети.

«Вступ до Академії ДПтСУ - це перший крок для здійснення мрії отримати вищу освіту та стати офіцером Державної кримінально-виконавчої служби України. Людина з вищою освітою - це насамперед освічена, впевнена, вихована, тактовна, комунікабельна особистість, яка вміє самостійно вдосконалюватися, розвиватися, ставити чіткі цілі та ефективно досягати їх» - зацікавила майбутніх абітурієнтів старший інспектор відділу по роботі з персоналом Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» Ірина Євсікова.

;

Відділ по роботі з персоналом Державної установи
«Торецька виправна колонія Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№2)»

версія для друку
Розширений пошук »