13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.02.2018
Untitled Document

В Державній установі «Жовтоводська виправна колонія (№26)» представлено нового І – го заступника начальника установи

В Жовтоводській виправній колонії (№ 26) нового Першого заступника начальника установи представив Перший заступник начальника Південно – Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Дмитро Сало.

35-річний Ігор Федоренко до сьогодні перебував на посаді першого заступника начальника державної установи «Софіївська виправна колонія (№45) - для чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк, які визнані інвалідами першої або другої групи та потребують постійного медичного нагляду і реабілітації. В органах кримінально-виконавчої служби України проходить службу з 1999 року.

На заході були присутні начальник установи Олександр Смаль, а також керівний та особовий склад Жовтоводської ВК № 26.

Дмитро Сало привітав Ігоря Федоренко з призначенням на посаду та у своєму виступі наголосив на основні пріоритетні завдання, які визначені насамперед на поліпшення оперативно – службової діяльності в установі та стабілізації основних показників службової діяльності:

«Я щиро сподіваюсь, що Ваші особисті якості та професійний досвід, дозволять втілити ті необхідні заходи, які допоможуть у вирішенні проблем оперативно – службового напрямку».
Наприкінці, Олександр Смаль разом з Дмитром Сало ознайомили новопризначеного першого заступника Ігоря Федоренка з об’єктами виправної колонії та особливостями відбування покарання. Щиро бажаємо Ігорю Федоренко розуміння, належної підтримки колективу, а також успіхів у роботі та виваженості в діях.

Жовтоводська виправна колонія Південно-Східного МРУ ПВКПП (№26)

версія для друку
Розширений пошук »