18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.02.2018
Untitled Document

Вихованців Кременчуцької виховної колонії Північно-Східного міжрегіонального управління навчали шукати собі житло після звільнення

В державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, в рамках реалізації рекомендацій експертів Проекту Ради Європи і Європейського Союзу та в рамках Курсів підготовки до звільнення, пройшли тренінгові вправи, спрямовані на розвиток у юнаків соціальних та життєвих навичок після звільнення, вміння знайти хороше житло після звільнення.

На початку хлопці виконали вправу «Опис свого найкращого дому». Юнаки поділилися один з одним досвідом та поглядами на те, де мешкали до засудження та бажають мешкати в майбутньому. Намалювали картини мешкання, у якому вони жили найщасливіше. Згадали, хто там жив із ними. Кожен поділився малюнком з групою та зазначив найпривабливіші аспекти свого улюбленого дому. У рольовій грі підліткам запропонували різні складні життєві ситуації у питаннях пошуку житла, з якими вони можуть зустрітися після звільнення. За допомогою слів юнакам потрібно було переконати співбесідника здати йому помешкання.

Начальник колонії Олександр Сайко зазначив, що вправи видались досить цікавими та корисними для хлопців, сприяли розвитку комунікативних здібностей та вміння вести діалог.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »