17 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.02.2018
Untitled Document

В Надержинщинській виправній колонії (№ 65) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено огляд засуджених спеціалістами районної лікарні

Державну установу «Надержинщинська виправна колонія (№ 65)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відвідали спеціалісти Полтавської центральної районної клінічної лікарні проведено.

Лікар-травматолог, лікар-окуліст та лікар-отоларинголог провели профілактичний огляд засуджених, направлений на раннє виявлення та попередження загострень хронічних захворювань ока, опорно-рухової та кістково-м’язової системи, лор-органів. Під час проведення оглядів були надані рекомендації щодо подальшої тактики лікування засуджених. Гострих офтальмологічних та отоларингологічних порушень не виявлено.

Начальник установи Микола Алєксєєнко зазначив, що належне надання медичної допомоги є одним з основних заходів щодо виявлення та профілактики захворювань серед засуджених жінок до позбавлення волі та пріоритетним завданням в процесі підготовки до повноцінного життя в суспільстві після звільнення».

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »