12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.02.2018
Untitled Document

Заступник Міністра юстиції Денис Чернишов зустрівся з очільником міста Дніпра Борисом Філатовим

B рамках робочого візиту на Дніпропетровщину заступник Міністра юстиції Денис Чернишов, разом із заступником начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Володимиром Мелюховим, начальником Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леонідом Маньковським та новопризначеним начальником Південно-Східного міжрегіонального управління Костянтином Невєровим зустрівся з міським головою Борисом Філатовим.

Під час зустрічі обговорювались питання взаємодії Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації з органами місцевого самоврядування. Між останніми та органами і установами виконання покарань Дніпропетровської області традиційно склались доброзичливі партнерські стосунки.

На даний час, як міжрегіональне управління, так і окремі виправні заклади є учасниками різноманітних регіональних програм, зокрема правової освіти населення і протидії злочинності.

Денис Вікторович висловив сподівання, що плідна співпраця органів місцевого самоврядування та представників кримінально-виконавчої служби дозволить ефективно виконувати покладені на них завдання.

Прес-служба Південно – Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »