12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.02.2018
Untitled Document

У Дніпрі заступник Міністра юстиції Денис Чернишов представив нового керівника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

Заступник Міністра юстиції Денис Чернишов представив керівництву установ виконання покарань Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей нового начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Костянтина Невєрова, який раніше перебував на посаді заступника начальника даного управління. Представлення відбулося у присутності начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леоніда Маньковського та начальника Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області Віталія Глуховері.

Денис Чернишов у своїй промові дав високу оцінку результатам роботи органів та установ виконання покарань міжрегіонального управління за 2017 рік та подякував попередньому начальнику Володимиру Мелюхову за вміле та результативне керівництво. Наостанок, Денис Вікторович побажав новому керівникові та підлеглому йому персоналу вдачі та натхнення у виконанні поставлених державою завдань.

Заступник начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та попередній начальник Південно-Східного міжрегіонального управління Володимир Мелюхов долучився до вітань новопризначеного керівника та подякував колектив органів та установ виконання покарань за віддану працю та професіоналізм.

Костянтин Невєров у свою чергу висловив присутнім вдячність за довіру та запевнив, що спільно з колективом докладе максимум зусиль в напрямку виконання покладених державою завдань з питань виконання покарань.

Завершилася колегія презентацією загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я маю право".

Прес-служба Південно – Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »