17 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.02.2018
Untitled Document

В Мелітопольській установі виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, проведено зустріч зі спеціалістом з надання безоплатної правової допомоги

З метою забезпечення доступу засуджених до правової інформації та реалізації права на безоплатну правову допомогу в Мелітопольській установі виконання покарань (№144) проведено зустріч з представником Мелітопольського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В ході правопросвітницького заходу головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами з надання безоплатної первинної правової допомоги Олег Іваницький ознайомив засуджених з Проектом Міністерства юстиції України «Я маю право!».

Також засуджені дізналися про зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», внесені Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Було наголошено на нові категорії суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, нові повноваження центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, куди треба звертатися в разі складних життєвих обставин та перелік документів для звернення до Центру правової допомоги.

Маючи необхідну правову інформацію, дівчата після звільнення зможуть самостійно знаходити правові шляхи розв’язання своїх життєвих проблем.

Анжела Телегіна, Мелітопольська установа виконання
покарань Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »