11 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.02.2018
Untitled Document

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління провели засідання Кіноклубу DOCUDAYS UA

B державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, в рамках Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, особи рядового і начальницького складу відділу режиму і охорони переглянули документальний фільм швецького режисера Еріка Бефвінга «Із розплющеними очима».

Модератор зазначив, що проблема, яка висвітлена в фільмі, є надзвичайно актуальною для українського суспільства та установ виконання покарань загалом - це проблема скоєння самогубств. Під час перегляду документальної стрічки стали свідками розповіді молодої людини, у якої одного дня батько без жодних попереджень вчинив самогубство, викинувшись із вікна. Разом проаналізувати події, відображені у фільмі. Дійшли висновку, що персонал повинен професійно реагувати на депресивні та тривожні стани юнаків, вміти вчасно надавати кваліфіковану допомогу.

«Попередження самогубств та інших проявів аутоагресивних дій має виходити з грамотної і своєчасної реакції на них з боку адміністрації установ виконання покарань», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »