13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.02.2018
Untitled Document

Олексіївську виправну колонію (№ 25) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідала делегат Королівства Норвегія

Державну установу «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відвідали Сірі Фйортофт – тюремний службовець Директорату норвезької виправної служби та Олександр Гурін – проектний менеджер з правових питань.

У супроводі начальника управління пробації міжрегіонального управління Ірини Яковець Сірі Фйортофт відвідала дільницю соціальної реабілітації, де провела бесіду із засудженими щодо їх подальших планів на життя та працевлаштування. Також з керівництвом установи обговорювалось питання щодо можливості запровадження в установі нових програм та надання допомоги засудженим при звільненні і адаптації на волі.

Як зазначив начальник установи полковник внутрішньої служби Едуард Риженко, співпраця з фахівцями іноземних держав та запровадження в установі інноваційних програм значно підвищать рівень свідомості та ресоціалізації засуджених.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »