12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
09.02.2018
Untitled Document

Державна установа «Одеська установа виконання покарань (№21)» отримала благодійну допомогу від Міжнародного Комітету Червоного Хреста

Днями на базі Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулась зустріч в.о. начальника Управління Олександра Ярмоленка та представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста. У ході зустрічі було обговорено ряд питань щодо можливості надання благодійної допомоги засудженним, з метою забезпечення їх необхідними речами. Сьогодні більшість осіб, які тримаються під вартою, не мають можливість забезпечити себе самих необхідним. Це, як правило, ті, хто втратив соціально- корисні зв’язки. Також установи виконання покарань потребують оновлення побутової техники, медичного обладнання тощо.

Дієвим результатом зустрічі було отримання державною установою «Одеська установа виконання покарань (№21)» від Міжнародного Комітету Червоного Хреста у якості благодійної допомоги промислової пральної машини, яка була встановлена на банно-пральному комбінаті установи, та медичного обладнання для медичної частини установи.

Крім того, 06 лютого 2018 року державна установа «Одеська установа виконання покарань (№21)» отримала благодійну допомогу від вищезазначеної організації у вигляді індивідуальних гігієнічних наборів для всіх осіб, які тримаються під вартою в установі.

версія для друку
Розширений пошук »