19 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.02.2018
Untitled Document

Релігійний концерт для засуджених в державній установі «Райківецька виправна колонія (№78)»

Державну установу «Райківецька виправна колонія (№78)» відвідали представники всеукраїнської громадської організації «Асоціації Християнських Центрів Реабілітації». Метою візиту було проведення благодійного концерту, Богослужінь, а також бесід з профілактики негативних явищ та суїциду і мотивації на проходження реабілітації після звільнення.Також проведено групове духовне спілкування із засудженими. Такі зустрічі дають можливіть засудженим не втрачати надію на краще майбутнє, на можливіть налагодити своє життя.

В ході роботи представників делегації, в клубі установи було організовано концерт для засуджених установи. Виступи гостей вразили засуджених своєю щирістю та добротою, протягом усього концерту відчувалася спокійна та позитивна атмосфера. Представники даної громадської організації уже неодноразово долають велику відстань з великою метою - прагнуть донести до людей, яким це дійсно необхідно, Слово Боже та висловлюють глибоку вдячність керівництву установи за надану можливість відвідати установу.

Захід відбувся на високому емоційному рівні. Засуджені не хотіли відпускати гостей зі сцени. Кожна хвилина виступу супроводжувалась гучними оплесками.

В свою чергу адміністрація установи подякувала гостям за піклування про духовний та моральний стан засуджених. Проведення подібних заходів є позитивним моментом у перевихованні засуджених та їх ресоціалізації.

Центрально - Західне міжрегіональне управління

версія для друку
Розширений пошук »