19 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.02.2018
Untitled Document

В кінологічній службі відділу охорони Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» «зіркове поповнення»

В кінологічній службі відділу охорони Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» здійснилось поповнення чотирилапою помічницею кінологів.

Цього разу надзвичайність кінологічної служби полягає в особі новоприбулої собаки. Зовуть «помічницю» Іда Бурштенова Варта. Службова собака прибула до установи з Рівненській області, зі всіма необхідними документами. Батьки цієї тримісячної дівчинки - є чемпіонами Польщі, Білорусі та України з ІРО, а її дідусь, взагалі, трикратний чемпіон світу з трирівневого іспиту службових собак.

Наразі ведеться підготовка до постанови на облік та подальшого несення служби нащадка чемпіонів, під час якої помічені гарні ознаки чемпіона, такі як: жвавість, зацікавленість та дуже гарний апетит.

Кінолог, за яким буде в подальшому закріплений службовий собака, твердо має намір продовжити чемпіонський шлях її предків та зайняти призові місця в змаганні молодших інспекторів – кінологів Південно – Східного міжрегіонального управління, якщо не в цьому році, то в наступному напевно.

ДУ Торецька виправна колонія Південно-Східного МРУ ПВКПП МЮ (№ 2)

версія для друку
Розширений пошук »