17 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.02.2018
Untitled Document

В Мелітопольській установі виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, пройшло умовно – дострокове звільнення

Згідно рішення Мелітопольського міськрайсуду, керуючись статтею 107 Кримінального кодексу України, з Мелітопольської установи виконання покарань (№144) умовно-достроково звільнено засуджену, яка своєю сумлінною поведінкою, працею та відношенням до навчання довела своє виправлення.

Перед звільненням засуджена Марина звернулася до дівчат і розповіла про важливість розвитку їх позитивних якостей, необхідності підвищувати свій рівень знань та набуття професійної освіти. Також за традицією залишила рядки з побажаннями в альбомі спогадів вихованок, які звільняються умовно – достроково.

Протягом всього терміну відбування покарання Марина відвідувала храм «Умягчение злых сердец», де спокутувала свою провину.

Інспектор по звільненню Олена Приступа провела із засудженою бесіду, в якій роз’яснила про надання соціальних послуг за місцем мешкання, умови звернення до центрів зайнятості, постановки на облік та подальшої реєстрації за місцем прибуття.

Начальник установи Світлана Рулєвська зазначила, що можливість звільнитися умовно-достроково є важливим аспектом виховного впливу на засуджених, дає їм прагнення сумлінно працювати під час відбування покарання та набувати необхідні навички самокерованого та повноцінного життя після звільнення.

Мелітопольська установа виконання покарань Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »