13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
15.02.2018
Untitled Document

Оперативна нарада в ЗМУ МЮ з підведення підсумків роботи за 2017 рік

B Західному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації на базі державної установи «Рівненський слідчий ізолятор» було проведено оперативну нараду з підведення підсумків роботи за 2017 рік оперативних підрозділів установ виконання покарань, слідчих ізоляторів.

В заході взяли участь заступник начальника Адміністрації ДКВС України Мелюхов Володимир Анатолійович, начальник управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України Нечипельського Андрій Володимирович, заступник начальника відділу організації оперативно-розшукової роботи управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України Проценко Сергій Володимирович та перший заступник начальника ЗМУ МЮ Хома Микола Васильович.

Керівництвом служби та міжрегіонального управління було надано оцінку роботи кожного оперативного підрозділу та націлено оперативний склад установ виконання покарань, слідчих ізоляторів на активізацію роботи за певними напрямками службової діяльності. Поставлено конкретні завдання щодо покращення оперативної обстановки в підпорядкованих підрозділах.

Прес-служба Західного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »