13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
15.02.2018
Untitled Document

В державній установі «Софіївська виправна колонія (№55)», що на Запоріжжі, було проведено психодіагностиче дослідження персоналу

Cтаршим лейтенантом внутрішньої служби Аліною Шмаргун було проведено психодіагностичне дослідження персоналу, в якому взяли участь працівники відділів нагляду і безпеки та охорони.

Співробітники відділу нагляду і безпеки проходили психодіагностичне дослідження спрямоване на виявлення схильності до ризикованої поведінки, що дозволяє всебічно вивчити працівника та врахувати керівнику підрозділу особливостей рис характеру кожної особистості при виконанні покладених завдань.

В свою чергу, з метою профілактики та недопущення надзвичайних подій в установі, співробітники відділу охорони, проходили тестування на визначення схильності до суїцидальної поведінки. Психодіагностика проходила у формі опитувальника, який складається з 21 пункту з декількома варіантами відповідей. Ці пункти включають конкретні ознаки схильності до суїцидальної поведінки. Задача співробітників була в тому, аби обрати один варіант відповіді, котрий би точно характеризував їхній стан протягом останніх двох тижнів.

З одного боку, проведення психодіагностичних заходів в колективі є суб’єктивним відображенням об’єктивної реальності, тобто життєдіяльності конкретних співробітників, а з іншого – воно є суттєвим чинником впливу на ефективність діяльності персоналу та на ефективність управління ним. Тому кожному керівникові слід будь-що забезпечити «зворотній зв'язок» з колективом, тобто бути обізнаним з його психологічним настроєм, уміти регулювати й прогнозувати психологічний клімат.

Прес-служба Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№ 55)

версія для друку
Розширений пошук »