20 сiчня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
16.02.2018
Untitled Document

Робота спеціаліста Мелітопольського міського центру зайнятості з засудженими Мелітопольської установи виконання покарань (№144)

Для засуджених Мелітопольської установи виконання покарань (№144) був проведений інформаційний семінар для осіб, які звільняються з місць позбавлення волі. Мета заходу була спрямована на ознайомлення з перспективами працевлаштування, актуальними вакансіями, інформування про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, соціальний захист у сфері зайнятості, можливості та послуги державної служби зайнятості.

Кожна людина своє майбутнє пов’язує з роботою, яка б приносила йому достатній заробіток, який би забезпечив гідне життя. І це є цілком природнім бажанням для кожного, хто турбується про свій завтрашній день. То ж і сьогодні під час заняття провідний спеціаліст з питань профорієнтації Мелітопольського міського центру зайнятості Ірина Волкова розповіла про можливості працевлаштування на ринку праці сьогодні, які кроки необхідно зробити для вирішення питання працевлаштування, в тому числі за умовою навчання, чи можна отримати соціальні послуги, що надаються службою зайнятості.

В ході дискусії дівчата отримували обґрунтовані відповіді на всі свої запитання.

Обираючи професію, необхідно пам’ятати, що здійснити цей відповідальний крок треба свідомо, враховуючи свої нахили та здібності, особисті та громадські інтереси.

Мелітопольська установа виконання покарань
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »