19 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
16.02.2018
Untitled Document

У Селидівській виправній колонії (№82) вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав

B Україні вшановують пам’ять учасників бойових дій на територіях інших держав. До вшананування воїнів-інтернаціоналістів долучились і співробітники державної установи «Селидівська виправна колонія (№82)».

Двадцять дев’ять років тому сотні родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла до історії, як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З нагоди вшанування учасників бойових дій співробітники нашої установи поклали квіти до підніжжя пам’ятника воїнам загиблим в Афганістані (місто Мар’їнка), та вшанувували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

Зараз у Збройних силах України служить близько 2 тис. офіцерів і прапорщиків, які брали участь в афганській війні, близько 20 тис. військовослужбовців, які виконували інтернаціональний обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших “гарячих точках”. Окрім цього, чимало воїнів-афганців сьогодні воюють на сході нашої держави.

Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих українців , долею одягнених у солдатські бушлати.

Відділ по роботі з персоналом ДУ «Селидівська виправна колонія (№82)»

версія для друку
Розширений пошук »