13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
16.02.2018
Untitled Document

Вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав в установах виконання покарань Центрально-Західного міжрегіонального управління

В установах виконання покарань Центрально-Західного міжрегіонального управління проведено інформаційно-просвітницькі заходи з нагоди Дня вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

З метою гідного вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав, виховання у засуджених почуття поваги до історичного минулого в установах виконання покарань, проведено тематичні лекції та виховні години.

Педагогічним персоналом загальноосвітнього навчального закладу при державній установі «Шепетівська виправна колонія (№98)», проведено відкритий урок на тему:

«Вшанування пам’яті про воїнів - інтернаціоналістів».

Засуджені урочисто, хвилиною мовчання вшанували полеглих учасників бойових дій на території інших держав та полеглих захисників незалежної України.

Виховні та просвітницькі заходи по вшануванню пам'яті бойових дій на території інших держав проведені у всіх установах виконання кримінальних покарань Центрально –Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Центрально – Західне міжрегіональне управління

версія для друку
Розширений пошук »