18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
16.02.2018
Untitled Document

День пам’яті учасників бойових дій на території інших держав у державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор»

B державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор» з метою формування почуття патріотизму, збереження історичної пам’яті, а також з нагоди відзначення Дня пам’яті учасників бойових дій на території інших держав організовано та проведено ряд інформаційно просвітницьких заходів.

Зокрема, для засуджених відділення господарчого обслуговування цього дня співробітниками відділу соціально-виховної та психологічної роботи проведено лекційне заняття на тему « Афганська трагедія в цифрах і фактах», під час якого засуджені мали змогу дізнатись про участь українців в Афганській війні 1979-1989 рр. Також в рамках заходу засуджені мали змогу переглянути документальний фільм «Шторм 333».

Для неповнолітніх ув’язнених, що утримуються в установі цього дня організовано та проведено за участі представників спостережної комісії при Хмельницькому міському виконавчому комітеті тематичну бесіду приурочену вшануванню пам’яті учасників бойових на території інших держав. Під час бесіди діти дізнались про мужність та хоробрість проявлену українськими військовими для забезпечення миру та безпеки в гарячих точках світу. В рамках заходу діти переглянули документальний фільм «На лінії вогню. Іракський щоденник», в якому висвітлено мужність та героїзм українських військових під час проведення багатонаціональної миротворчої операції в Іраку в 2003-2008 роках.

Завершились урочисті заходи хвилиною мовчання в пам'ять полеглих солдатів та офіцерів, що захищали мир по всьому світу.

Центрально – Західне міжрегіональне управління

версія для друку
Розширений пошук »