13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.02.2018
Untitled Document

Персонал воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби України відзначено відомчими нагородами

B приміщенні зали колегій Південно-Східного міжрегіонального управління за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, успіхи та досягнення в службовій діяльності, та з нагоди відзначення 27 річниці з дня утворення підрозділів спеціального призначення - воєнізованих формувань ДКВС України подяками, грамотами, цінними подарунками та пам’ятними знаками "За сумлінну службу" відзначено персонал територіальних воєнізованих формувань.

В урочистостях взяли участь перший заступник начальника Адміністрації ДКВС України Олександр Крикушенко, начальник управління ДКВС Адміністрації ДКВС України Олексій Бондаренко, начальник сектору воєнізованих формувань управління ДКВС Адміністрації ДКВС України Михайло Андрійчук, начальник Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції Костянтин Невєров, начальник Головного управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський.

Багато вітань та побажань лунало цього дня в адресу бійців спецпідрозділів. Олександр Крикушенко побажав присутнім успіхів в службі та подальших досягнень в повсякденній діяльності, адже такі підрозділи відіграють безперечну роль у діяльності кримінально-виконавчої системи. Як зазначив у своєму вітальному слові Олексій Бондаренко "діяльність воєнізованих формувань сприяє підтриманню стабільної оперативної обстановки у виправних закладах, їх існування в сучасних реаліях є невід’ємною умовою забезпечення суспільної безпеки."

Михайло Андрійчук нагадав присутнім історію створення спецпідрозділів: "Створення воєнізованих формувань було зумовлене нестримним зростанням злочинності серед населення наприкінці 90-х років минулого століття. З метою рішучої боротьби та протидії злочинності, вже в незалежній Україні, були створені підрозділи спеціального призначення силових структур."

Леонід Маньковський подякував співробітникам підрозділів спеціального призначення за сумлінну працю на благо безпеки громадян та побажав подальших досягнень та успіхів в роботі.

До привітань приєднався і Голова Дніпропетровської обласної об’єднаної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів і установ пенітенціарної служби Володимир Заховайло.

Завершуючи урочисті збори, начальник міжрегіонального управління Костянтин Невєров побажав "іменинникам" відточувати свою майстерність тільки на полігонах та у спортивних залах.

Всього за підсумками роботи у 2017 році було заохочено 38 співробітників територіальних воєнізованих формувань.

Прес-служба Південно – Східного МРУ МЮ

версія для друку
Розширений пошук »