23 березня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.02.2018
Untitled Document

В Полтавській установі виконання покарань (№ 23) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

Завдяки професійним та вмілим діям співробітників державної установи «Полтавська установа виконання покарань (№ 23)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було попереджено спробу доставки заборонених предметів до зони, що охороняється.

Так, під час догляду передачі, яка надійшла ув’язненої Р. від громадянки Н., в верхньому одязі, а саме - у куртці, було виявлено шматок марлі, просоченої рідиною коричневого кольору з різким запаху оцту.

За фактом вилучення невідомої речовини були складені відповідні матеріали, повідомлено до відділення поліції №1 Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області та до слідчого відділу Державної кримінально-виконавчої служби України Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерств юстиції для прийняття рішення згідно з вимогами чинного законодавства України.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »