20 сiчня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.02.2018
Untitled Document

В Холодногірській виправній колонії (№ 18) Північно-Східного міжрегіонального управління оновлено асортимент товарів в магазині «Лавка майстра»

B державній установі «Холодногірська виправна колонія (№ 18)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції оновлено асортимент товарів в магазині «Лавка майстра».

Всі бажаючи можуть придбати в магазині, що функціонує при установі, різноманітну продукцію, яка виготовляється на державному підприємстві «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№18)». Асортимент товарів збільшено постільною білизною, підсвічниками, офіцерським взуттям та сувенірними кухонними дошками.

На сьогоднішній день розмаїття товарів в магазині складає 91 одиницю, а реалізація продукції за 2017 рік становить більш ніж 100 тисяч гривень.

Начальник установи полковник внутрішньої служби Марк Маркін зазначив, що функціонування магазину «Лавка майстра» надає можливість залучити якомога більшу кількість засуджених до суспільно корисної праці та забезпечити їх гідною заробітною платнею.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »