14 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.02.2018
Untitled Document

Футбольна команда Мелітопольської установи виконання покарань (№ 144), що на Запоріжжі, прийняла участь у міському турнірі з футзалу на Кубок мера міста Мелітополя

Збірна державної установи «Мелітопольська установа виконання покарань (№ 144)» прийняла участь у турнірі з футзалу на Кубок мера міста Мелітополя серед команд силових структур, який був проведений у Мелітопольській дитячо – юнацькій спортивній школі № 3 до річниці загибелі Героїв Небесної Сотні.

Вітав учасників міський голова міста Мелітополя Сергій Мінько. Перед початком турніру присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані Незалежності 20 лютого 2014 року.

В цілому у турнірі прийняли участь збірні 11 команд. Команда установи першу гру відбіркового етапу зіграла з рахунком 1:1, другу виграла з рахунком 3:1. Вихід до фінальної серії вирішувався післяматчевими пенальті. В результаті команда установи посіла 5 місце в загальній турнірній таблиці. Вболівати за свою команду прийшли не тільки співробітники установи, а й рідні.

Незважаючи на визначені результати, усі присутні отримали велике задоволення від теплої дружньої атмосферита захоплюючих ігор.

Мелітопольська установа виконання покарань Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »