10 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.02.2018
Untitled Document

День Героїв Небесної Сотні в державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор»

20 лютого 2014 року стало кривавою кульмінацією подій революції Гідності. Саме тому, з метою увічнення великої людської, громадської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід нашої історії, а також з метою гідного відзначення та вшанування 20 лютого Дня пам’яті Герої Небесної Сотні в установі організовано та проведено ряд інформаційно-просвітницьких та культурно- масових заходів.

Зокрема, для засуджених відділення господарчого обслуговування співробітниками відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи проведено тематичну бесіду, приурочену подвигу героїв Революції Гідності. Під час заходу використовувались елементи мультимедійної інтерактивної презентації, що дозволило засудженим краще усвідомити історичну важливість подій, що відбулись в лютому 2014року в м. Києві та інших містах України.

Для неповнолітніх ув’язнених що утримуються в установі, організовано та проведено перегляд документального фільму «Небесна сотня. Зима що нас змінила».

По мережі кабельного телебачення установи, засуджені та ув’язнені мали змогу переглянути телевізійну трансляцію урочистих заходів в м. Києві та інших містах України за участі керівництва держави.

Центрально – Західне міжрегіональне управління

версія для друку
Розширений пошук »