19 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.02.2018
Untitled Document

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління з’явився новий «мешканець»

20 лютого 2018 року в державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції живий куточок поповнився ще одним мешканцем – зайцем.

В дружній родині живого куточка проживають цесарки, фазани, гусак, качки-шипухи. Постійні мешканці із задоволенням прийняли до себе нового сусіда, якого залюбки подарував хлопцям співробітник колонії. Підлітки відразу захопилися зайцем, обладнали для нього нове помешкання, прибрали хатинку та пригостили капустою і морквою. Взагалі, хлопці самі за тваринами дбають, щодня кормлять та прибирають їх помешкання. Співробітники спостерігають неабияку зацікавленість підлітків та любов до природи і живого.

«Залучення підлітків до догляду за мешканцями живого куточка закладає основи дбайливого та відповідального відношення до живих істот, виховує любов до природи.

Крім того, тварини позитивно впливають на емоції хлопців та розвивають їх естетичні відчуття», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »