19 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
21.02.2018
Untitled Document

Для засуджених Мелітопольської установи виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, проведено практичне заняття з прикладного мистецтва

B Мелітопольській установі виконання покарань (№144) для засуджених сектору неповнолітніх жіночої статі мінімального рівня безпеки з загальними умовами тримання проведено практичне заняття з прикладного мистецтва по виготовленню вишитих серветок, мета якого полягала у сприянні духовного та творчого розвитку засуджених.

Керівник гуртку прикладного мистецтва Олена Солодовнікова запропонувала дівчатам вишити власноруч святкові серветки. Кожна дівчина вкладала частку себе в свою роботу, адже готові вироби дівчата відішлють своїм матерям, сестрам, бабусям напередодні свята 8 Березня.

Заступник начальника установи з соціально – виховної та психологічної роботи Інна Чернікова зазначила: «Таланти засуджених треба постійно підтримувати, адже вони сприяють виправленню та саморозвитку особистості, а також запобігають морально – психологічній деформації засуджених у період відбування покарання».

Мелітопольська установа виконання покарань
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »