14 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
21.02.2018
Untitled Document

Відвідування виставки «Обличчя Майдану» співробітниками Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)»

20 лютого – пам’ятний день в історії України. Цей один з найтрагічніших днів присвячений тим, хто загинув на Майдані у буремні дні революції, ввійшовши в історію нашої держави як «Небесна сотня».

20 лютого 2018 року з метою вшанування пам'яті мужніх учасників подій на Майдані, співробітники Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» відвідали в Іноваційному центрі молодіжного розвитку міста Торецьк фотовиставку Сергія Зиська «Обличчя Майдану». Для відвідувачів виставки було організовано захід, присвячений Героям Небесної сотні. Співробітникам установи розповіли про страшні події, що відбулися в 2014 році в Києві, і які досі болем відлунаються в серцях кожного українця. В Іноваційному центрі молодіжного розвитку працівники колонії мали змогу переглянути фотографії кожного Героя Небесної сотні і почути історії з їхнього життя.

Герої Небесної сотні повстали проти насилля і несправедливості. Вони відстоювали і гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину, вони віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

Державнa установa «Торецька виправна колонія Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№2)»

версія для друку
Розширений пошук »