19 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
21.02.2018
Untitled Document

Проективна психодіагностика в державній установі «Кам’янська виправна колонія (№101)», що на Запоріжжі

B державній установі «Кам’янська виправна колонія (№»101)» проводилась позапланова психодіагностична робота в рамках профілактики та попередження самогубства серед персоналу установи.

Загалом старший інспектор (з виховної та психологічної роботи) відділу по роботі з персоналом Карина Гольтяпіна використовувала як стандартизовані методи діагностування так і проективні. Велика кількість психологів вважають, що проективні методи є більш достовірнішими та можуть надати більше інформації про внутрішній світ людини. В цілому вони використовуються для поглибленого вивчення особи, яка потребує допомоги. У співробітників установи проективні методи діагностування викликають більшу зацікавленість у роботі так, як вони можуть проявити себе творчо, сам процес відволікає їх від буднів, вони можуть взяти участь в аналізі результатів своєї ж роботи, а також робота з проективними методиками несе арт - терапевтичний та релаксуючий характер.

«Даний вид роботи має життєво важливе значення, проходить на позитивній хвилі та безпрецендентній співпраці» - зауважив начальник державної установи полковник внутрішньої служби Олександр Соловйов.

Державна установа «Кам’янська виправна колонія (№101)» Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »