13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
21.02.2018
Untitled Document

Одруження у Вінницькій УВП (№1)

У державній установі «Вінницька установа виконання покарань (№1)» Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції, що розташована у місті Вінниця, 21 лютого 2018 року відбулась урочиста подія. Засуджений довічного позбавлення волі та його обраниця взяли шлюб.

Артур Осокін, який вже сім років відбуває покарання в установі за розбій та вбивство, зробив пропозицію Наталії Білик. Пара була знайома досить короткий час, не більше року. Зі слів засудженого, познайомились вони через друзів. Спочатку листувались, згодом спілкувались шляхом телефонних розмов.

Зрештою вони прийняли спільне рішення пов’язати свої стосунки у шлюбі.

Пара досить колоритна. Він – російськомовний українець, уродженець та мешканець АР Крим, вона – корінна мешканка Львівщини, до того ж мати двох дітей.

Тепер новоспечена дружина зможе провідувати свого чоловіка-в’язня щомісяця, отримуючи короткострокове побачення та раз у два місяця – на довготривалому, де разом зможуть бути три дні.

В планах на майбутнє у засудженого – всиновлення дітей Наталії та надія на звільнення, яке можливе лише в разі змін у чинному законодавстві України...

Центрально – Західне міжрегіональне управління

версія для друку
Розширений пошук »