13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
21.02.2018
Untitled Document

В Холодногірській виправній колонії (№ 18) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено тестування засуджених на ВІЛ

B державній установі «Холодногірська виправна колонія (№ 18)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено тестування засуджених на ВІЛ із залученням волонтерів благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя» м. Харків».

В рамках реалізації проекту «Зниження ризику захворюваності на ВІЛ та туберкульоз у Харківській області» були протестовані 20 засуджених за допомогою швидких тестів.

Під час проведення тестування гості надали засудженим кваліфіковану пізнавально-академічну консультацію щодо проявів і перебігу цієї важкої хвороби та розповіли про методику її запобігання. Також представники благодійної організації підкреслили важливість виявлення ВІЛ на ранніх стадіях та надання своєчасної медичної допомоги.

Начальник установи полковник внутрішньої служби Марк Маркін зазначив, що регулярне проведення профілактичних заходів в установі сприяє покращенню епідеміологічної обстановки та звертає увагу засуджених на стан свого здоров’я.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »