10 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
21.02.2018
Untitled Document

Міжнародний день рідної мови відзначили в установах виконання покарань Центрально – Західного міжрегіонального управління

У всьому світі 21 лютого відзначають Міжнародний День рідної мови. Рідна мова – це мова, якою людина оволоділа першою, тобто з якою вона прилучилася до колективного мислення, увійшла до складу суспільства як його справжній і повноправний феномен. Для більшості людей світу рідна мова є єдиним засобом мислення і спілкування. Здебільшого поняття “рідна мова” асоціюється з національною приналежністю людини.

В установах виконання покарань міжрегіонального управління реалізовано заходи із засудженими і ув’язненими з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Відкрито у бібліотеках установ книжкові експозиції з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови. Організовано та проведено тематичні виступи членів освітньої та літературної самодіяльних секцій засуджених, проведено читання відомих творів українських авторів серед засуджених та ув’язнених, в тому числі серед неповнолітніх.

За участю вчителів загальноосвітніх навчальних закладів проведено тематичні уроки присвячені Міжнародному дню рідної мови.

З використанням радіомереж установ проведено інформаційну годину для ув’язнених та засуджених на вказану тематику.

У відділеннях соціально – психологічної служби установ оформлено тематичні стінні газети.

Центрально – Західне міжрегіональне управління

версія для друку
Розширений пошук »