19 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
22.02.2018
Untitled Document

Оперативні працівники установ виконання покарань Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підсумували роботу за 2017 рік

Hа базі Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, за участю керівників Адміністрації Державної кримінально – виконавчої служби України, проведено підведення підсумків роботи оперативних підрозділів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за 2017 рік.

На нараді були розглянуті питання щодо стану оперативної обстановки в установах виконання покарань, визначення шляхів та заходів щодо її покращення, зміцнення взаємодії з правоохоронними органами, а також визначення основних завдань на 2018 рік.

Заступник начальника Адміністрації ДКВС України Мелюхов В. А. та начальник управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Нечипельський А. В. наголосили на першочергових завданнях роботи оперативних підрозділів, а саме: попередження і недопущення самовільних залишень і втеч з виправних установ, покращення профілактичної роботи в напрямку перекриття каналів надходження до зон, що охороняються, заборонених предметів і речовин, а також вжиття заходів щодо попередження скоєння засудженими нових злочинів. Крім того, особливу увагу було звернуто на безумовному дотриманні вимог діючого Кримінального процесуального кодексу України при проведенні всіх слідчих (розшукових) і негласних слідчих (розшукових) дій.

Центрально – Західне міжрегіональне управління

версія для друку
Розширений пошук »