19 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
23.02.2018
Untitled Document

Реалізація Проекту «Я маю право» Центрально-Західним міжрегіональними управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право». Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Метою проекту є не лише поінформувати громадян про їхні права, а й навчити їх, як ці права захищати, як діяти, коли твої права порушують.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я маю право!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

В зв’язку з цим, 20.02.2018 року державну установу «Райківецька виправна колонія (№78)» відвідали начальник Головного Управління юстиції у Хмельницькій області Продан Неля Василівна, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Стьопіна Наталія Олександрівна, заступник начальника відділу з питань громадянства, паспортизації та реєстрації Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області Рожкова Наталія Маратівна та начальник відділу методології та роз’яснювальної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Ровінчук Ірина Петрівна.

Проведено бесіди із працівниками державної установи та засудженими до позбавлення волі, що відбувають термін покарання в даній установі на тему «Реалізація Проекту Міністерства юстиції України «Я маю право».

Роз’яснено, що з метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав протягом 2017-2019 років Міністерством юстиції України запущено Проект «Я маю право».

Під час бесід обговорювались питання по процедурах оформлення паспортів, пенсій, договорів на землю, спадщини. Також роз’яснено, як отримати аліменти, оформити субсидію, виконати рішення суду, вирішити спір, протидіяти домашньому насильству.

В місті Хмельницькому працює Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області де можна отримати безоплатну первинну правову допомогу, яка включає: надання правової інформації, юридичні консультації, складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних) та безоплатну вторинну правову допомогу, яка включає захист від обвинувачення та представництво у суді соціально вразливих категорій людей, а також складення процесуальних документів.

Центрально – Західне міжрегіональне управління

версія для друку
Розширений пошук »