19 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
26.02.2018
Untitled Document

У Полтавській виправній колонії (№ 64) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено конкурс «Кращий за професійною майстерністю»

B державній установі «Полтавська виправна колонія (№ 64)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції серед засуджених відбувся конкурс «Кращий за професійною майстерністю».

В конкурсі прийняло участь чотири засуджених, які навчаються в Полтавському навчальному центрі № 64 з професії «Кухар». Конкурс проходив в 2 етапи: теоретична та практична частина. Завданням практичної частини було приготування супу картопляного з фрикадельками, зразів січених з гарніром та салату з квашеної капусти. За результатами конкурсу було визначено трьох засуджених, які зайняли призові місця.

Заступник начальника установи з інтендантського та комунально-побутового забезпечення підполковник внутрішньої служби Євген Фефілов нагородив учасників конкурсу почесними грамотами та побажав засудженим подальшого вдосконалення своїх навиків з професії «Кухар».

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »