18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.02.2018
Untitled Document

В Державній установі «Кам'янська виправна колонія (№101)» проведено заняття з кухарями

З метою правильної організації харчування та повноцінності приготовленої страви 26 лютого 2018 року в Державній установі «Кам'янська виправна колонія (№101)» було проведено практичне заняття з кухарським складом, щодо технологій та якості приготування їжі.

В ході проведеного заняття, кухарі на практиці відпрацьовували питання первинної обробки продуктів, визначення фактичних відходів, вихід готових страв.

Особливу увагу було приділено удосконаленню процесу приготування різних страв, дотримання технології приготування, правила роздачі, терміни та умови зберігання, правила використання виробничого інвентарю та ваговимірювальних приладів, санітарні правила роботи їдальні та правила особистої гігієни. Засвоєні знання кухарів було перевірено під час проведення контрольного приготування їжі організоване керівництвом відділу інтендантського та комунально- побутового забезпечення.

Проведення таких занять з кухарями стимулює їх бажання навчатись мистецтву кухарської справи, що в свою чергу позитивно впливає на якість харчування в установі.

Кам’янська виправна колонія Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№101)

версія для друку
Розширений пошук »