18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.02.2018
Untitled Document

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління відбулось засідання Ради ветеранів

B державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулась зустріч ветеранів і пенсіонерів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Вже стало доброю традицією збиратися разом. Цього року присутні відзначили 66-ту річницю створення установи та 17-ту щорічну зустріч. Під керівництвом начальника колонії Олександра Сайка співробітники радо зустріли своїх наставників. Хвилиною мовчання згадали тих працівників, хто пішов за межу вічності. Під час презентації повернулися до історії та згадали з чого починала своє існування колонія. Ті, хто віддав установі багато років свого життя, своєї плідної праці поділилися досвідом, досягненнями в напрямку виховання та ресоціалізації юнаків. Згадали скільки пережито і зроблено кожним ветераном в установі. Найбільш активним членам первинного ветеранського осередку вручили подяки. Цікаво було слухати вихователів, між часом роботи яких майже тридцять років. З молодими фахівцями згадали яскраві моменти своєї плідної роботи в колонії. А молодь з гордістю поділилися і своїми досягненнями, як у вихованні, так і в благоустрої установи. Гості пройшли гуртожитками, помилувалися красою і охайністю їдальні для вихованців. Завітали до школи, яка вразила своєю неординарністю, це і фотосушка робіт вихованців, і алея «Пори року моєї душі», музейна та народознавча кімнати, патріотичний куточок, комп’ютерний клас. Ветерани захоплювались творчістю юнаків, милувались їх роботами, виконаними в різних техніках. Поспілкувалися з хлопцями. Подякували керівництву установи за віддану працю, цікаві втілення, творчий підхід. Присутні обговорили плани на майбутнє та нові ідеї.

Начальник колонії Олександр Сайко подякував гостям - людям, які стояли у витоків та заклали міцний фундамент існування сучасної колонії. Зазначив, що це не просто зустріч і спогади – це величезна робота з працюючим персоналом сьогодні. Запашна смачна кава з солодощами, чай з травами, веселі усмішки, спогади – це ще один щасливий день ветеранів в установі, такій рідній та своїй.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »